ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ - ΓΥΘΕΙΟ - ΣΠΗΛΑΙΑ ΔΥΡΟΥ ΤΡΙΗΜΕΡΗ
Αναχώρηση: Παρασκευή 02/10/2020
1η Ημέρα:Αναχώρηση και με ενδιάμεση στάση φθάνουμε στην Μονεμβασιά. Ελεύθερος χρόνος και γεύμα προαιρετικό. Συνεχίζουμε για το Γύθειο και το ξενοδοχείο. Τακτοποίηση στα δωμάτια, ελεύθερος χρόνος, διανυκτέρευση.
2η Ημέρα: Πρωινό και αναχωρούμε για τα Σπήλαια Διρού(περιήγηση) και συνεχίζουμε για τον Γερολιμένα (Γεύμα προαιρετικό). Επιστροφή στο Γύθειο, ελεύθερος χρόνος, διανυκτέρευση.
3η Ημέρα: Μετά το πρωινό μας θα ξεκινήσουμε με προορισμό τον Μυστρά. Ελεύθερος χρόνος για να περιηγηθούμε και συνεχίζουμε για την Σπάρτη (βόλτα, γεύμα προαιρετικό). Επιστροφή στην Αθήνα περίπου 20:30. ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ: Μετακινήσεις με λεωφορείο του γραφείου, δύο διανυκτερεύσεις στο ξενοδοχείο Πάνθεον 3* στο Γύθειο, δύο γεύματα ή δείπνα, Φ.Π.Α, Συνοδός.
ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ: ότι αναφέρεται σαν προαιρετικό, η είσοδος σε χώρους με εισιτήριο,ο φόρος διαμονής του άρθρου 53 Ν.4389/2016
Τιμή ανά Άτομο: 130€ σε δίκλινο δωμάτιο 170€ σε μονόκλινο 120€ σε τρίκλινο
Κράτηση Εκδρομής
![](https://bdbbb4b738.clvaw-cdnwnd.com/0c5dee35cf6af26626556c88a458b09d/200006982-851a3851a5/DSC_4768_edited-7.jpg?ph=bdbbb4b738)
![](https://bdbbb4b738.clvaw-cdnwnd.com/0c5dee35cf6af26626556c88a458b09d/200006936-835b7835ba/kairos-4eikones-4.jpg?ph=bdbbb4b738)